podlahy

Spoločnosť A SERVIS LIPKA, s.r.o. sa zameriava na komplexné služby v oblasti upratovania viac ako 20 rokov. Zaistíme Vám starostlivé upratovanie. Individuálny prístup a pravidelná komunikácia so zákazníkom zvyšuje kvalitu nami poskytovaných služieb a prispieva k obojstrannej spokojnosti. Strojové čistenie podláh vrátane voskovanie podláh alebo impregnácie podláh je jednou z radu ponúkaných služieb našou upratovacou firmou. Naši zamestnanci sú profesionáli, ktorí sú pravidelne informovaní o novinkách ako správne, systematicky a kvalitne ošetriť povrchy.

Kvalitné voskovanie podláh

Po hĺbkovom strojovom čistení podláh odporúčame zákazníkovi, aby si nechal zakonzervovať podlahu tzv. fluatáciou prostredníctvom priemyselného polyméru (vosku). Následná úprava a povrchové ošetrenie podláh je veľmi dôležité. Keď sa podlaha nechá ošetriť voskom, oveľa lepšie sa udržuje (vrátane škár), jej životnosť sa výrazne predĺži a zabráni sa hlbšiemu znečisteniu. Na podlahu dávame prevažne vosk PKD v pololesku od nemeckej firmy. Podľa našich skúseností je najkvalitnejší a má najdlhšiu trvanlivosť – cca. 3roky, ktorá však závisí od toho, ako je podlaha zaťažovaná. Fluatáciu podláh alebo tiež voskovanie podláh vykonávame vždy vhodným prípravkom pre všetky typy podlahových krytín, ako sú parkety, PVC, marmoleum, betón, mramor a iné. Vosk alebo fluatačný náter možno v závislosti od typu povrchu dodať aj v rôznych úpravách, napr. mat, lesk, vysoký, lesk. Polymérový vosk nanášame v dvoch a troch vrstvách, aby vznikol jednoliaty povrch, ktorý zabráni nečistotám, aby sa dostali hlboko do štruktúry podlahy a poškodili ju.

podlahy

Starostlivosť o povrch podlahy sa nesmie zanedbávať. Strojovým čistením a voskovaním sa podlahe predlžuje životnosť a získava príjemný vzhľad. Potrebujete zabezpečiť odborné a dôkladné čistenie podláh a škár vrátane impregnácie vo Vašom byte, dome, kancelárii či komerčných priestoroch? Naša firma má vlastné upratovacie stroje, kvalitné čistiace prostriedky a pomocnú techniku. Vyčistíme a ošetríme podlahu veľkých i malých rozmerov. Celý proces voskovania podláh prispôsobíme potrebám zákazníka s možnosťou vykonávania prác buď vo dne, v noci, v týždni alebo cez víkend.

Strojové čistenie podláh

Na generálne a hĺbkové strojové čistenie podláh používame kotúčový stroj, veľmi kvalitnú čistiacu chémiu a vysoko výkonný vysávač. Kotúčový stroj, ktorý na strojové čistenie podláh využívame, je jediným prístrojom, ktorý dokáže detailne a generálne vyčistiť akýkoľvek druh podlahy, napr. dlažby, linoleá, marmoleá, plávajúce podlahy, betónové podlahy alebo kamenné podlahy. Kvalitne vykonané strojové čistenie podláh je zabezpečené samotnou váhou kotúčového stroja, ktorý na toto hĺbkové vyčistenie podláh používame. Váha tohto jednokotúčového stroja sa blíži k 40 kg na cca. 40 cm priemer kotúča a na jeho hlavu je možné ešte pridať závažie s hmotnosťou 10 – 15 kg. Pri strojovom čistení podlahy postupujeme tak, že podlahu najprv kvalitne vydrhneme a vykefujeme roztokom vody s chémiou. V nasledujúcom kroku roztok s naviazanými nečistotami odsajeme pomocou hubice s gumovými lemami. Táto hubica je napojená na vysoko výkonný vysávač cca. 2400 W, ktorý dokáže veľmi kvalitne odsať všetku nečistotu. Potom podlahu ešte raz namočíme čistou vodou, aby sa neutralizovala od zvyšného chemického roztoku.

podlahy

Kotúčovým strojom sme schopní vyčistiť všetky typy podláh: betónové podlahy, drátkobetónové podlahy, podlahy s epoxidovou stierkou, zámockú dlažbu, liate podlahy, dlažby – keramické podlahy, linoleá, marmoleá, plávajúce podlahy, drevené podlahy, priemyselné podlahy, mastné a extrémne znečistené podlahy, podlahy po stavbe, podlahy po maliaroch, silne znečistené podlahy po stavebnej činnosti a rekonštrukciách, podlahy chemicky znečistené, podlahy priemyselne znečistené, podlahy znečistené od gumových šmúh a gumových koliesok, podlahy znečistené od špárovacej hmoty, cementu a farieb, možno kvalitne strojovo vyčistiť do hĺbky. Generálnou metódou s kotúčovým strojom a tlakovým vysávaním.

Ďalšie ponúkané služby firmy A SERVIS LIPKA, s.r.o. :

Firma A SERVIS LIPKA, s.r.o. svojim zákazníkom ponúka aj rad iných služieb ako je denné a pravidelné upratovanie domácností, kancelárií, rezidencií či firiem, upratovanie po stavebných činnostiach. Vykonávame tiež umývanie, čistenie, leštenie okien, ďalej na okná nanášame nanoimpregnáciu tzv. nešpinavou úpravou, ktorá je prevažne vhodná pre okná so zlou dostupnosťou. Po dohode čistíme rolety, lamely a markízy. Odstraňujeme graffiti a nanášame ochranu antigraffiti, odstraňujeme nepovolené polepy z presklených plôch. Špecializujeme sa aj na čistenie fasád od plesní, machov, spór zo zateplených domov, a to veľmi progresívnou technológiou LSG. Tzv. náterom LSG dosiahneme to, že zamedzíme tvoriacej sa vlhkosti, ktorá spôsobuje rast a tvorbu zelených sanitier a zamedzíme a odstránime súčasné mikrobiálne napadnutia. Táto funkcia je založená na princípe zmeny iónovej rovnováhy v bunkovej stene mikroorganizmu. Zameriavame sa aj na pieskovanie, čo je abrazívna metóda čistenia, ktorá sa úspešne používa na čistenie fasád, tehlových stien, pomníkov, obkladov, dlažieb, schodov od náteru, zašlej špiny, machu, rias, grafity, odstraňovanie náterov a korózie zo železných a oceľových konštrukcií, olejových škvŕn a pod. Pre tieto všetky prípady je najvhodnejší spôsob, použiť špeciálnu Pieskovačka W 1-40 a abrazíva, t.j. jemný piesok, granit, šupky z vlašských orechov, kedy dopadom abrazíva na povrch dochádza k odstráneniu usadených nečistôt, omietok, starých náterov či graffiti. Metódu pieskovania možno použiť aj na čistenie fasád historických budov či pamiatok, ktorá je schválená Pamiatkovým úradom Slovenskej republiky. Naše služby vykonávame po celej Slovenskej republike, Čechách, Rakúsku a Nemecku. Ak Vás zaujímajú naše činnosti či sa potrebujete poradiť, pozrite si naše internetové stránky http://www.a-servislipka.sk/ alebo nás priamo kontaktujte.