Umývanie okien domu, domácnosti Trnava 

Počas svojho pôsobenia upratovacia spoločnosť A SERVIS LIPKA nadobudla množstvo zákazníkov v Českej a Slovenskej republike, v Rakúsku a Nemecku, pre ktorých zabezpečujeme kvalitné umývanie a čistenie okien.

Získali sme veľa cenných skúseností a vypracovali sme tak efektívny postup pre umývanie a čistenie okien pre domy, byty, domácnosti, obchody, prevádzky, kancelárie, firmy Trnava a výsledkom našej práce sú kvalitne umyté okná bez viditeľných ťahov a kruhov.

Osvedčený postup, ktorý používame pre umývanie okien Trnava je nasledovný. Vyčistíme a umyjeme okenný rám a parapetu a následne vysokokvalitne vyčistíme všetky presklenné plochy saponátovým roztokom, ktorý je špeciálne určený na odmastenie a vyčistenie rôznych presklenných povrchov. Používame k tomu čistý rozmývač. Takto nanesený roztok zotrieme následne pomocou stierky s kvalitnou gumou. Následne necháme okná poriadne preschnúť a následne po ich uschnutí, povrch vyleštíme suchou bavlnenou plienkou. Na vyleštenie presklenných plôch nepoužívame ale žiadne leštiace prostriedky. Dôvodom je, že leštiace prostriedky zanechávajú na presklenných plochách neestetické ťahy a kruhy, ktoré sú po určitom čase viditeľné po určitom čase. Naopak v prípade, že tieto prostriedky nepoužijeme pri umývanie a čistenie okien pre dom, byt, domácnosť, obchod, prevádzku, kanceláriu, firmu Trnava, pôsobia okná aj po dlhej dobe čistým dojmom.

Horolezecká a speleologická technika, hydraulické ramená a vysokozdvižné plošiny sú pomôcky, ktorými disponujeme a z toho dôvodu sme schopní zabezpečiť aj umývanie a čistenie okien v dome, byte, domácnosti, obchode, prevádzke, kancelárii, firme v Trnava na zle prístupných miestach a vo výškach

Ďalej vieme z fasád budov odstrániť a vyčistiť grafiti Trnava. Prvým krokom je nástrek, ktorý sa postará o odstránenie grafitu následne aplikujeme AGO/anitigrafitovú ochranu, antigrafitový nástrek Trnava /. Samozrejme, zabezpečujeme aj následný servis a robíme aj odstránenie a vyčistenie graffiti Trnava na nami ošetrených plochách v prípade, že fasáde sa objaví nový graffit. Na nami ošetrených plochách PRACUJEME TAKMER ZDARMA. Máme vďaka dlhoročnej skúseností v oblasti ochrany antigrafitového systému Trnava – budova bez grafitu a grafitového znečistenia Trnava, prepracovaný postup ochrany budov a vieme tak zaručiť úspech nami realizovaného postupu.

Pre zákazníkov ponúkame aj hĺbkové strojové čistenie a tepovanie kobercov v dome, byte, domácnosti, prevádzke, obchode, firme a kancelárii Trnava, upratovanie po maľovaní a maliaroch Trnava, upratovanie po stavbe Zvolen, upratovanie po rekonštrukcii Trnava, upratovanie po remeselníkoch Trnava, strojové a generálne čistenie podláh Trnava, voskovanie a fluatácia podláh Trnava. Ďalej vieme dať dolu, strhnúť polepy, ochranné fólie, reklamné akcie, banery zo skla a podkladov Trnava.

V portfóliu našich služieb máme aj pravidelné a denné upratovanie bytu, domu, domácností, rezidencií, víl, firiem a kancelárií Trnava a umývanie okien Trnava.

Pre viac informácii kliknite SEM.