LSG hl.

LSG ochranný náter proti výskytu plesní, bakterií, hub a kvasníc

Vytvorená pleseň v dome môže spôsobiť nemalé problémy. Nejde len o vadu na kráse, ide predovšetkým o vaše zdravie. Zistenie plesní v dome alebo v byte signalizuje veľké problémy. Robiť mŕtveho chrobáka sa v tomto prípade nevypláca. Zamaskovanie plesnivých fľakov nábytkom nie je najšťastnejším riešením. Nielen, že sa plesne nezbavíte (naopak bude sa pekne v pokoji množiť) a vy riskujete zdravie všetkých členov rodiny. Plesne spôsobujú celý rad nepríjemných ochorení. Počnúc alergiami a končiac, v extrémnych prípadoch, aj otravou. Preto je veľmi dôležité začať s plesňou bojovať už pri prvých problémoch. Hľadáte riešenie ako sa plesne zbaviť? Kontaktujte našu firmu A SERVIS LIPKA s.r.o., ktorá ako jediná firma zabezpečuje kompletný servis v odstránení plesní a sporov v interiéri a exteriéri budov veľmi účinnú technológií LSG.

Pred aplikáciou náteru LSG

Pred aplikáciou náteru LSG

 

Princip fungovania náteru LSG

Povrch tvorený náterom LSG má iónový náboj, ktorý pri priblížení bunky mikroorganizmu začne vytvárať s dôležitými iónmi v bunkovej stene mikroorganizmu iónové mostíky. Týmto vzájomným pôsobením dochádza k oslabeniu pevnosti bunkovej steny mikroorganizmu na úroveň, v okamihu keď nie je schopná udržať vnútrobunkový tlak. V tomto okamih dochádza k pretrhnutiu bunkovej steny. Vďaka tomu LSG trvalo chráni seba a tým aj ošetrený povrch proti napadnutiu mikroorganizmami. Podobne ako prepichnutie balónika naplneného vodou špendlíkom. U buniek vyšších organizmov k tomuto javu nedochádza a zostávajú tak pri kontakte nepoškodené. Pôsobenie zároveň nie je reaktívna, takže nedochádza k zníženiu aktivity v exponovaných miestach. Prípravky LSG neobsahujú toxické látky, prchavé polutanty, organické rozpúšťadlá, kovy alebo nanočastice a ich efektivita je po zaschnutí okamžitá bez potreby UV žiarenia. Ošetrené povrchy sú pri tom odolné dažďu, vlhkosti, UV žiareniu, väčšine dezinfekčných prostriedkov a sú umývateľné so zvýšenou oteruvzdornosťou. Náter proti plesniam LSG je najúčinnejší prostriedok k trvalej ochrane proti mikrobiálnemu napadnutiu s certifikátom na priamy styk s potravinami na trhu. Náter proti plesniam LSG bol vyvinutý špeciálne aj pre aplikácie v potravinárskych a zdravotníckych prevádzkach.

Po aplikácii náteru LSG

Po aplikácii náteru LSG

 

Podrobný opis náteru

Po odstránení nečistôt a biotickéh napadnutia sa aplikuje priamo na existujúce povrchy, ktoré potom trvalo chráni proti opätovnému výskytu plesní, baktérií, húb, kvasiniek a rias. Po zaschnutí vytvorí umývateľný transparentný difúzne otvorený povrch odolný poveternostným vplyvom aj UV žiareniu. Aplikovateľný na vápenno-cementové omietky, disperzné, silikátové farby, drevo, OSB dosky, umakart, betóny, keramické obklady a podobné materiály. Pre použitie vo vnútorných aj vonkajších priestoroch. Nulový obsah látok podliehajúcich registrácii. Ekologický produkt určený pre aplikácie aj v potravinárskych a zdravotníckych prevádzkach.

A SERVIS LIPKA s.r.o. ponúka ďalšie služby:

Našim zákazníkom môžeme poskytnúť ďalšie služby z oblasti upratovania ako je denné a pravidelné upratovanie domácností, kancelárií, rezidencií či firiem, upratovanie po stavebných činnostiach, strojové čistenie a voskovanie podláh. Sme špecialisti na strojové čistenie a tepovanie kobercov, ručné čistenie čalúneného nábytku, vykonávame tiež umývanie, čistenie, leštenie okien, ďalej na okná nanášame nanoimpregnáciu tzv. nešpinavú úpravú, ktorá je obzvlášť vhodná pre okná so zlou dostupnosťou, čistíme a umývame okná a sklenené výplne vo výškach. Po dohode so zákazníkmi čistíme rolety, lamely a markízy. Odstraňujeme nedovolené polepy z presklenných plôch, odstraňujeme graffiti, aplikujeme antigraffiti nátery, vykonávame drobné opravy fasád, nátery fasád a tiež čistíme fasády. Zameriavame sa aj na pieskovanie, čo je abrazívna metóda čistenia, ktorá sa úspešne používa na čistenie fasád, tehlových stien, pomníkov, obkladov, dlažieb, schodov od náteru, zašlej špiny, machu, rias, grafity, odstraňovanie náterov a korózie zo železných a oceľových konštrukcií, olejových škvŕn a pod. Naše služby poskytujeme po celej Slovenskej republike, Česku, Rakúsku a Nemecku. Ak Vás zaujímajú ďalšie naše činnosti či potrebujete sa poradiť, pozrite si naše internetové stránky http://www.a-servislipka.sk/ alebo nás priamo kontaktujte.